نت بتن ماشین آلات بتن و تجهیزات بتن بیسیم،موبایل،رادیویی،ماهوارهای بیسیم کارگاهی بتن
  • ماشین آلات بتن و تجهیزات بتن :: بیسیم،موبایل،رادیویی،ماهوارهای
  • بیسیم کارگاهی بتن
   مشاوره و فروش بیسیم و راه حل های ارتباطی مختص کارگاه های بتنی.
   ارتباطات رادیویی و تجهیزات ارتباطی بکی از مهمتربن ارکان مدیریتی در کارگاه های عظیم بتنی است ، اتمسفر کارگاه های بتنی از نظر وجود گرد و خاک ، رطوبت و موانع جغرافیایی طبیعی و مصنوعی در کارگاه های بتنی از جمله بتنهای حجیم ، بتنهای ضد تشعشع ، سپر های ضد انغجار بتنی ، سازه های بلند و وزین بتنی و فرکانسها و امواج منتشر شده از ابزار و ماشین آلات و ابزار و تجهیزات ویژه مورد مصرف در کارگاه های بتنی همگی قسمتی از اتمسفر ویژه کارگاه های بتنی است که نیاز به تجربه و تخصص ویژه برای ایجاد بستر ارتباطی بیسیم و رادیویی در کارگاه های بتنی را میطلبد .
   تحلیل خطر های موجود در کارگاه های بتنی و مدلل کردن الزام به وجود ارتباطات رادیویی نیز نیاز به تجربه و مشاوره تخصصی برای اخذ مجوز های لازم برای ایجاد ارتباطات رادیویی در کارگاه های بتنی دارد.

   🔴شرکت ارتباط رسا ارائه دهنده کلیه خدمات از جمله:

   💥فروش تجهیزات رادیویی و مخابراتی
   💥طراحی شبکه مخابراتی
   💥نصب و راه اندازی و پشتیبانی
   💥ارائه مشاوره و راهکار های جامع

   🔴ویژگی های برتر ارتباط رسا:

   ✔️طراحی مهندسی:
   امکان سنجی دقیق و صحیح در راه اندازی یک مجموعه الکترونیکی و مخابراتی حکم فنداسیون یک بنا را دارد ، لذا هر چه این کار درست تر و بادقت تر انجام پذیرد در نتیجه یک مجموعه قوی تر خواهید داشت.

   ✔️اجرای قدرتمند:
   استفاده از روش های نوین اجرایی و ایجاد مجموعه ای توانمند برای اجرای پروژه ها از دستاوردهای ماست.ما برآنیم تا با تلاشی برنامه ریزی شده، به عنوان یک شرکت کارآمد، با اجرای پروژه هایی با کیفیت، اعتماد و و رضایت مشتریان را حاصل کنیم.

   ✔️پشتیبانی فنی:
   مهم ترین خدمات در فروش یک محصول ارائه خدمات پس از فروش می باشد و مهمترین خدمات پس از فروش در تجهیزات رادیویی بیسیم ارائه پشتیبانی فنی از محصولات ارائه شده می باشد. این خدمات شامل ارائه راهکار و روش های مناسب و نوع استفاده از تجهیزات می باشد.

   ✔️مشاوره محصولات و خدمات:
   دیدگاه مشاورین ما به مشتری هرگز از بعد در آمد زایی نبوده است ، بلکه استمرار رابطه کاری حتی ایجاد ذهنیت مثبت حتی در صورت عدم خرید مشتری ، همیشه سرلوحه کار مشاورین تیم ارتباط رسا بوده است.

   ✔️بخشهای مجزا:
   شرکت مخابراتی ارتباط رسا متشکل از چهار بخش مجزا است که هر یک مستقلاً به فعالیت تخصصی در حوزه مربوطه می پردازند، و با همافزایی و ارتباط موثر، قادر به اجرای با کیفیت پروژههای بزرگ و کوچک مشتریان می باشند.

   ✔️پشتیبانی همه جانبه:
   همکاران ما از کلیه دانش مورد نیاز برخوردار بوده و بطور مداوم در حال بهبود مهارت های خویش می باشند.ما همواره آمادگی داریم تا در جهت رفع هر گونه مشکلی شما را یاری دهیم.

   ✔️ارائه کلیه خدمات فنی و مهندسی:
   آنچه مسلم است انجام صفر تا صد یک پروژه توسط یک تیم ، چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مالی مقرون به صرفه تر و اصولی می باشد که خوشبختانه شرکت مخابراتی ارتباط رسا از این ویژگی برخوردار می باشد.

   ✔️نصب و راه اندازی:
   نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی و سیستم Scada نیاز به عام روز و اشراف به دانش این تجهیزات دارد ، تیم فنی و مهندسی ارتباط رسا با تخصص و تجربه در این امر توانایی نصب و راه اندازی هرگونه تجهیزات مربوط به زمینه فعالیت این شرکت را دارد.

   ✔️بروز بودن محصولات:
   در دنیای IT هر روز پنجره ای جدید باز می گردد ، ارائه تجهیزات و فن آوری های روز مطابق با تکنولوژی جهانی از اهداف شرکت ما بوده و هست.

   محصولات:
   انواع بیسیم های واکی تاکی
   انواع بیسیم های سپورا
   انواع بیسیم های موتورولا
   و....

   شماره تماس:
   09121571111
   09100808500
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : Maryam rad
    استان : تهران
    پست الکترونیک : maryamrad252@yahoo.com
    تلفن : 09121571111
    تاریخ درج : 1399/02/24
    تاریخ بروزرسانی : 1399/02/24
    تاریخ انقضا : 1405/12/01
    آدرس : تهران
    ( تعداد نمایش آگهی : 1001)

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    عدد بالا :
     
  • آخرین آگهی های بیسیم،موبایل،رادیویی،ماهوارهای